Портфелик першокласника


 Ваша дитина піде в перший клас? Як дізнатися, що треба купити до школи для першокласника? Потрібно стільки всього купити, голова йде обертом. Давайте про все по порядку.

Отже, в першу чергу, в школу для першокласника потрібно придбати портфель .

Зараз їх безліч, але треба вибрати зручний, практичний і місткий портфель. Краще свій вибір зупинити на ранці. В ранці Вашому маляті буде легше носити шкільне приладдя, а вони, повірте, будуть важкими. Ранець не заподіє шкоди поставі дитини. Вибирайте ранець з ущільненої, але не жорсткою задньою стінкою. Ремінці повинні бути широкими і міцно пришитими до ранця. Фіксуючі довжину ремінця деталі повинні бути міцними, інакше вони швидко зламаються. Також вони повинні добре утримувати ремінець на потрібній довжині при максимальному навантаженні. Ручка у ранця має бути зручною і також міцно пришитою. Приміряйте ранець на дитину, він не повинен бути вище і ширше плечей. Дуже зручно, коли ранець має багато відділень і кишень. Блискавки - застібки повинні бути якісними, щоб малюк з ними легко справлявся і не зламав в перший же місяць. Вибирайте ранець з водонепроникного матеріалу. Зупиніть свій вибір на ранці з яскравими, світловідбиваючими елементами, щоб дитина з таким ранцем був помітний на жвавих вулицях вдень і ввечері.

Але ж порожній портфель ваш відмінник не понесе, що треба купити? Наповнюємо ранець . Зараз у школах, ліцеях, гімназіях різні навчальні програми. На перших шкільних зборах Вам нададуть список необхідних підручників, робочих зошитів, прописів і т.д.

З приводу зошитів вчитель також висловить свої побажання. Зазвичай це тонкі (12 аркушів) зошити в клітку і в вузьку лінійку. На перший час по десять штук кожних. Краще купити з не дуже яскравими обкладинками, але і не з дуже похмурими. Дитині має бути приємно в них писати. Звичайно ж, не забудьте про щоденник. Щоденник купуйте з твердою обкладинкою. Бажано придбати прозорі обкладинки для зошитів і підручників. Нехай маленький школяр або школярка привчається до акуратності і дбайливого ставлення до речей. Чи купувати в школу для першокласника папку для зошитів, вирішуйте самі, але найчастіше папка лежить в портфелі сама по собі, зошити самі по собі.

Ручки повинні легко і яскраво писати, не мазати і не дряпати папір. Краще вибрати ручки без зайвих прикрас, але зручні для руки. Потрібні будуть ручки синього або фіолетового кольору, обов'язково зеленого. Купуйте кілька штук, щоб були вдома і покладіть запасні дитині в портфель. Пенал дуже зручна річ, хоча найчастіше він використовується лише на початку навчального року, а потім ручки, олівці та інші канцелярські приладдя плавно перекочовують в один з кишень ранця.

Олівці потрібні прості і кольорові, краще ТМ (HB). Набір кольорових олівців з 12 або 18 штук. Цього буде достатньо. Три, чотири простих олівця. Купуйте точило для олівців, покажіть дитині як їй користуватися, нехай сам спробує підточити олівці. Ще потрібен ластик. При виборі приділяйте увагу не зовнішнім виглядом гумки, а якості стирання. Краще купити каучуковий ластик.

Альбом для малювання вибирайте не товстий. Листи в ньому не повинні бути глянцевими, краще нехай будуть шорсткими і не дуже тонкими. Такий альбом підійде для малювання і фарбами, і олівцями. Фарби купите акварельні, досить 12-18 кольорів. Так само знадобиться баночка для води, їх в магазинах великий вибір. Пензлик для малювання вибирайте білячий, підійде номер 2. Придбайте набори кольорового паперу та картону, клей ПВА, ножиці, пластилін, фломастери, лінійку, рахункові палички.

Матеріальні можливості у кожній сім'ї різні, але слід пам'ятати, що до школи діти ходять не на показ мод, а в першу чергу, вчитися. Тепер ви знаєте , що треба купити до школи для першокласника і як правильно запастися усіма необхідними предметами для вашого майбутнього відмінника.