Головна


Новини


20 квітня серед усіх учнів початкової школи відбулося свято "Веснянки, гаївки"


6 квітня 2017 року у 1-А та 1-Б класах проведено свято "Зустріч Весни" вчителями Садовською Л.А. та Васютинською А.М.


2 березня 2017 року  у 1- Б класі було проведено свято « 8 Березня» вчителем Радайкіною Т.В.

На святі були присутні мами, бабусі, сестрички першокласників. Діти вітали своїх рідних із весняним святом подарунками, виготовленими власноруч, віршами, піснями. Також діти подарували своїм найріднішим , найдорожчим мамам танець.

21 лютого - Міжнародний  день  рідної мови


20 лютого відбулася урочиста лінійка до Дня Героїв Небесної Сотні


З 5 грудня по 9 грудня2016 року проходив тиждень початкової  школи.

  В рамках тижня початкової школи було проведено різноманітні виховні заходи, виставка  фотографій "Мої батьки-військовослужбовці", ярмарок солодощів, конкурс патріотичних віршів, караоке, Новорічний квест з трудового навчання, батьківський всеобуч в рамках Міжнародного проекту "Родина-твердиня".


7 грудня 2016 року у 4-А класі проведено модуль "Знай, люби, оберігай. Квітка добра" вчителем Сусляк Г.Й.


6 грудня 2016 року відбувся конкурс патріотичних віршів серед учнів 1-2 класів та 3-4 класів


5 грудня 2016 року на паралелі 3-іх класів відбувся виховний захід "А нумо, хлопці!", приурочений Дню Збройних Сил України.  Провели вчителі Босак С.А., Школьник О.В.

    Учні познайомилися з короткими  відомості про історію свята, про роль українських військ для держави. Хлопчики командами  мали змогу позмагатися у різноманітних конкурсах на спритність та витривалість.


5 грудня 2016 року у 2-Г проведено модуль "Книга вчить, як на світі жить" вчителем Колодій Т.А.

    Діти співали пісні про книгу, розповідали історію виникнення , відгадували загадки, згадали багато прислів'їв. Юні актори показали інсценізацію про те, як і чому потрібно берегти книги. 


1 грудня 2016 року у 1-В класі вчителем Садовською Л.А. проведений модуль для 1-их класів "Подорож у місто Здоров'янськ"

   Під час заходу учні мали можливість поширити знання про овочі та фрукти,  познайомитися із вітамінами А, В, С, Д та їх значенням для організму людини, переконатися у важливості здорового способу життя.

24.11.2016 року відбувся 2 етап олімпіади з ОБЖД  серед учнів 4 класів м.Хмельницького

   Учень 3-В класу НВК №9 посів 2 місце -вчитель Варейчук С.В. Учениця 3-А класу НВК№9 Стецюк Ангеліна посіла 3 місце-вчитель Сусляк Г.Й.


19 листопада 2016 року  у  3 – А класі відбувся модуль "Маленький правознавець"  в рамках  країни Барвінкової.

   Діти  повторили права і обов’язки дітей, на практичних вправах закріпили ці знання. Присутні на заході побачили (на сценках, що показували діти) у яких казках були порушені права дітей. Вони мали змогу послухати судовий процес Карабаса-Барабаса і Буратіно.


28 жовтня 2016 року в рамках країни Барвінкової учнями   2-Б та  2 –В класів проведено модуль «Свято осені».          Класні керівники Ткачук Г.В. та Налуцишин Н.Я.

   Під час заходу учні закріпили знання про осінні місяці, прикмети осені, пояснювали  присліів'я та приказки про осінь. Читали вірші, співали пісні, відгадували загадки. Костюмовані "овочі" та "фрукти" вразили гостей інсценізаціями.


12 жовтня 2016 року відбувся фестиваль патріотичної пісні серед учнів 2-5 класів "Територія незалежності"


29.09. відбувся старт гри « Країна Барвінкова»

Усім учасникам цієї гри Барвіночка та Барвінок  нагадали по яких стежинах вони подорожуватимуть у цій країні, у яких святах візьмуть участь. Учасники пригадали правила, обов’язки усіх учасників країни Барвінкової. 


21.09  у НВК № 9 відбулось урочисте свято « Посвята у першокласники»

Учні співали, відгадували загадки, розказували вірші, правила першокласників. На святі були казкові герої – Буратіно, Мальвіна та Королева знань, які зробили свято цікавим та незабутнім.


31 травня та 2 червня 2016 року серед учнів початкової школи відбувся захист проекту "Сім чудес Хмельниччини"

Мета: формувати уявлення учнів про унікальність  та неповторність архітектурних пам’яток Хмельниччини; розширювати  знання про сім  чудес рідного краю; привернути увагу до проблем охорони архітектурних пам'яток Хмельниччини та сприяти їх збереженню; виховувати шанобливе ставлення до історії рідного краю.